Sandały, japonki, klapki w ekskluzywnym wydaniu!

Sandały, japonki, klapki w ekskluzywnym wydaniu!

Za oknami coraz cieplej, co sprawia, że pora zastanowić się nad obuwiem, które będzie znacznie bardziej przewiewne i wygodne. Na pokazach mody w Mediolanie i w Nowym Jorku od lat królują kolekcję Casadei. Ta włoska firma podbija serca kobiet na całym świecie jakością swoich produktów, a także oryginalną formą ich wykonania. Wiele osób zachwyca się idealnie wykreowanymi szpilkami. My skupmy się jednak dzisiaj na sandałach, japonkach i klapkach.

1. Rodzinna firma Casadei

Żadnej pani, która interesuje się modą, nie trzeba przekonywać do tego, że Casedei to absolutna czołówka w świecie butów. Ich historia jest jednak długa i sięga słonecznych Włoch, do których chętnie przybywają ludzie z całego świata. To właśnie tam, wśród tłumu turystów zaczyna się nasza historia. Quinto Casadei i jego żona Flora postanowili szyć sandały, w których, przybywający do Italii goście, będą mogli odpoczywać na słonecznym wybrzeżu.

Takie początki nie zapowiadały wielkiego rozwoju firmy, jednak rzeczywistość potrafi zaskakiwać. Już po kilkunastu latach szpilki Casadei zaczęły być kojarzone z wyrafinowaniem i luksusem. Można je było kupić w całej Europie. Dzisiaj już każdy wie, że Casadei to gwarantowany styl dla np. sandałów (porównaj na: bymotyl.com/21-sandaly-japonki-klapki). Doświadczenie pokoleń szewców i wysokiej jakości materiały sprawiają, że każda pani chciałaby mieć je na swoich stopach.

2. Casadei – buty gwiazd

Nie od dziś wiadomo, że buty marki Casadei możemy zobaczyć na Fashion Week w Mediolanie. Wszystkie kobiety tracą dla nich głowę, jednak nie każda może sięgnąć do swojego portfela, by założyć je na stopy. Wyjątkowy materiał i nieoczekiwane połączenia kolorystyczne kuszą natomiast gwiazdy czerwonego dywanu. W butach tej włoskiej firmy chodzi między innymi Beyonce, Anne Hathaway czy Penelope Cruz. Nic dziwnego, że także zwykłe śmiertelniczki marzą o tym, by wyglądać jak osoby z kręgu show biznesu.

sandały casadei

3. Postaw na ekskluzywne sandały

Nie tylko Włochy są słonecznym krajem, w którym każda kobieta marzy o lekkich i wygodnych butach. Również polskie lato skłania panie do tego, by nieco odsłonić swoje stopy. Sandały włoskiej firmy są idealnie wyprofilowane i sprawdzają się idealnie w trakcie tych ciepłych miesięcy. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że nie tylko dobrze się je nosi, lecz również ogląda. Warto łączyć je z sukienkami, spódnicami czy szortami. Na pewno dodadzą Wam blasku w słoneczne dni.

casadei japonki

4. Japonki i klapki Casadei

Częstym wyborem na lato są również japonki. To wygodne obuwie widujemy już od kilku sezonów na wybiegach i na ulicy. Na pewno letnie miesiące będą z nimi znaczne przyjemniejsze.

Alternatywą dla nich na pewno mogą być klapki, które są równie przewiewne, jednak są znacznie stabilniej osadzone na stopie. To do Was należy wybór, które z tych butów pasują najlepiej do Waszej stylizacji.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

1 komentarz

  1. Wyglądają dość normalnie, choć mają w sobie to coś, na lato pewnie jak znalazł, choć cenowo nie dla każdego niestety. Luksus jednak kosztuje.

zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to site top