Kombinezon wyszczuplający, gorset czy body shaper? Jaką bieliznę modelującą wybrać na jaką okazję?

Kombinezon wyszczuplający, gorset czy body shaper? Jaką bieliznę modelującą wybrać na jaką okazję?

Na rynku mamy do wyboru wiele różnych modeli bielizny wyszczuplającej, która pozwala na skuteczne i estetyczne wymodelowanie sylwetki. Kombinezon, gorset, body shaper – co sprawdzi się lepiej? Czym się od siebie różnią i które z nich, na jaką okazje warto założyć?

Jak działa bielizna modelująca?

Bielizna modelująca, czy też inaczej bielizna wyszczuplająca, to rodzaj produktów zaliczanych do garderoby kobiecej, które cieszą się niesłabnącą popularnością, dzięki licznym zaletom oraz funkcjom, jakie spełniają. Wyprodukowane są ze specjalnych elastycznych materiałów, które okrywają ciało i ukrywają wszystkie niedoskonałości sylwetki. Optycznie wyszczupla się talię, uwydatnia biust, ujarzmia wystające fałdki skóry, a także modeluje pośladki. Do wyboru mamy kilka typów takiej bielizny, do czego zaliczyć można między innymi: kombinezony, gorsety oraz body shaper.

Czym jest kombinezon wyszczuplający?

Jak sama nazwa wskazuje, kombinezony to rodzaj bielizny damskiej, które są strojem mocno zabudowanym, obejmując swoim materiałem zarówno uda, pośladki, talię, jak i biust. W ten sposób działa na kilka partii ciała jednocześnie wysmuklając je. Wykonany jest z elastycznych materiałów, tym samym posiada możliwość ukrycia pewnych niedoskonałości i uwidaczniając walory sylwetki. Różnego rodzaju kombinezony wyszczuplające zobaczysz na sklep.justbeck.com.pl. Dostępnych jest kilka modeli, w zależności od preferencji, jednak wszystkie mają ten sam cel – wymodelowanie sylwetki. Z powodzeniem można je zakładać pod codzienny ubiór, ale też i na specjalne okazje choćby pod wieczorowe sukienki.

Jak działa gorset wyszczuplający?

Gorset to ta część damskiej garderoby, która od jakiegoś czasu ponownie zyskała na popularności. Już od dawna przestał być kojarzony z brakiem wygody, a dziś traktowany jest jako komfortowe rozwiązanie dla ujarzmienia kłopotliwych partii ciała. Gorsety mogą obejmować albo talię wraz z biustem, albo samą talię, dzięki czemu właściwie modelują sylwetkę, ukrywając fałdki i optycznie wyszczuplając. Z powodzeniem można je zakładać pod zwykłe codzienne ubrania, ale też i na bardziej szczególne okazje, choćby pod wyjściowe obcisłe suknie. Polecane są także paniom uprawiającym sport.

Kiedy wybrać body shaper i czym on jest?

Jeżeli chodzi o body shaper to swoją budową bardzo przypomina kombinezon. Jest bardziej zabudowany, może posiadać krótkie spodenki, ale nie musi, tak samo jak może, ale nie musi posiadać ramiączek. Z powodzeniem znajdzie się modele z miseczkami oraz bez nich, a także takie wykonane z delikatnej koronki, dzięki czemu dodatkowo zyskuje się na seksowności, przy jednoczesnym zachowaniu walorów wyszczuplających. Można go założyć pod ubranie, niezależnie od okazji, ale świetnie sprawdza się także do gry wstępnej w łóżku.

No votes yet.
Please wait...

2 komentarze

  1. No to artykuł nieźle mi w głowie zamieszał. Mam gorset, ale on się odznacza pod większością ubrań, pod którymi właśnie chciałabym wyglądać lepiej. Wychodzi na to, że zdecydowanie lepszym wyjściem w moim wypadku jest postawienie na body shaper lub kombinezon. Ale co pomoże?

  2. Moim zdaniem najlepszy jest kombinezon, bo najbardziej modeluje. Ale też ważne jest, żeby był w odpowiednim rozmiarze. Wtedy jest mniejsze ryzyko, że będzie odznaczać się pod ubraniami.

zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to site top