Używane komplety i zestawy ubranek dla dzieci – jak wybierać, aby było modnie?

Używane komplety i zestawy ubranek dla dzieci – jak wybierać, aby było modnie?

Dziecięcych stylizacji można tworzyć setki. W sklepach stacjonarnych i internetowych pojawia się mnóstwo ubranek, w których można przebierać. Maluchy mogą wyglądać równie modnie co dorośli, ale bycie na bieżąco z trendami, a przy okazji z szybkim wzrostem dziecka, nie jest tanie. Można jednak sprytnie podejść do tematu i w tańszy sposób ubierać dziecko tak, by czuło się wygodnie i modnie.


W jaki sposób to zrobić? Przecież jako rodzic, znasz dobrze ceny ubranek dla dzieci i niekiedy nawet nie różnią się one wiele od cen ubrań z kolekcji dla dorosłych. Można wydać fortunę na ciuszki dla maluchów, szczególnie dlatego, że tak szybko rosną, a przy okazji ich gust zmienia się z prędkością światła. Jeśli tylko chcesz, możesz włożyć w to trochę więcej wysiłku i zapełnić dziecku garderobę modnymi rzeczami, zakupionymi w dobrych cenach.

Wystarczy, że poszperasz w internecie. Tam możesz trafić na wiele ciekawych propozycji, z których stworzysz piękne stylizacje. Zacznij od przejrzenia różnych stron z ogłoszeniami i ofertami. Używane komplety, zestawy ubranek dla dzieci znajdziesz na takich serwisach jak Sprzedajemy.pl. Spośród nich wybierz te najlepsze. Dzięki temu będziesz mogła stworzyć wiele modnych połączeń, praktycznie na każdy dzień. Tylko jak dokonać selekcji i spośród wielu wypatrzyć te najciekawsze?

Mały chłopczyk w pasiastym kapeluszu

Ubranek dla dzieci szukaj na portalach ogłoszeniowych

Zacznij od dokonania selekcji i wybrania najlepszych serwisów, na których wiele osób wystawia swoje rzeczy na sprzedaż. Odpowiednie będą znane i lubiane portale aukcyjne oraz serwisy ogłoszeniowe z pierwszych propozycji wyszukiwarki internetowej. Gdy już wybierzesz sobie kilka, możesz przystąpić do przeglądania ofert.

Jakie ubranka kupować, a na jakie uważać?

Nie musisz się obawiać tego, że ubranka są używane. Plusem jest przede wszystkim cena i oszczędność jaka za nią idzie. Drugą pozytywną rzeczą jest to, że prane już wcześniej kilkakrotnie ubrania, miękną, a delikatnej skórze dziecka to służy. Poza tym będziesz widziała jak wyglądają już po paru noszeniach, to dobry miernik jakości. Dodatkowym atutem jest to, że kiedy dziecko zniszczy lub poplami ubranko nie będzie dużej straty i nie będzie Ci żal. A poza tym wpiszesz się tym w trend eko, który bardzo pozytywnie wpływa na ludzi, by chętniej nadawali rzeczom drugie życie.

A na co uważać? Nie kupuj bielizny, a z body czy śpioszkami uważaj. Nie powinno się także kupować dzieciom używanych butów, mogą być niedostosowane do stópki malucha, a także po prostu są siedliskiem bakterii, które ciężko usunąć. Zwracaj uwagę na plamy, mogą przytrafić się takie, których się po prostu nie da usunąć. Natomiast małe dziurki w niewidocznych miejscach nie powinny być problemem, będziesz mogła je zacerować. W przypadku zepsutych zamków, napów lub zaczepów zastanów się przed zakupem czy ich naprawa nie przekroczy kosztów ubranka i czy się opłaci.

Kupuj z rozwagą i rozsądkiem, czasem nie warto wydawać zbędnych groszy, na nie do końca przemyślane zakupy. Nie wszystkie używane rzeczy są warte kupienia, ale jak dobrze poszukasz, to możesz trafić na sporo perełek, w które potem będziesz mogła ubierać swoją pociechę.

Rating: 5.0/5. From 4 votes.
Please wait...

6 komentarzy

  1. jak dzieciaki dorasrajace to tylko rzeczy uzywane, nawet dla osoby z zasobnym portfelem ciezko jest kupowac non top nowe ubranka, moim zdaniem lepiej uzywane dobrej jakosci niz slabo wykonane i niemile szatki nowe

  2. Dzieci nie musza być przecież mega modnie ubrane. ale faktycznie nie ma sensu kupować nowych ciuszków, lepiej używane. maluchy tak szybko wyrastają, że to jest kupowanie na max dwa miesiące, to w ogóle się nie opłaca

  3. Postawiłbym na jakość i tak tłumaczyłbym żonie.

  4. W sumie dzieciom opłaca się kupować takie używane ubranka. Z reguły nie są w ogóle zniszczone.

  5. Moim zdaniem lepiej kupować używane. Dzieci tak szybko rosną, że nie ma co wydawać pieniędzy na nowe. Serio. W części i tak nie pochodzą.

  6. W sumie dzieciom bardziej opłaca się kupować używane ciuszki. Tak szybko z nich wyrastają, że kupno nowych w ogóle się nie kalkuluje

zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to site top