Szare sukienki, czyli 50 Shades of Grey w modowym wydaniu

Szare sukienki, czyli 50 Shades of Grey w modowym wydaniu

Szara sukienka, to jeden z absolutnych klasyków, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. To kolor idealny zwłaszcza na jesienne oraz zimowe dni, gdy pogoda nas nie rozpieszcza, złem pizga z każdej strony, a członki odpadają nam z powodu minusowych temperatur.

I chociaż większość z nas myśli, że zakładając na siebie coś w tej barwie, utonie w morzu przeciętności oraz sztampowości, to jest to całkowicie błędne założenie. Wystarczy tylko umiejętnie dobrać dodatki i nie będziemy się różnić niczym od top modelek ze światowych wybiegów. No…poza wagą, wzrostem i figurą.

To co…do dzieła Moje Drogie!

Jak ona to robi…

Paniom szukającym bez ustanku inspiracji w świecie gwiazd, polecam serdecznie rzucenie okiem na Victorię Beckham. Nie da się ukryć, że to jedna ze znanych osób, którym modowe wpadki praktycznie się nie zdarzają. Victoria jest wielką miłośniczką szarych sukienek…więc możecie skusicie się na jakiś model podobny do tego, który ona nosi?

Dodatków czar

Jeżeli wciąż zastanawiacie się z jakimi dodatkami zestawić szarą sukienkę, to polecę Wam serdecznie wszystko w kolorze czerni i bieli – te barwy lubią się z szarością wyjątkowo. Macie kilka dodatkowych zaskórniaków na zbyciu? Lećcie do sklepu po torebkę lub buty!

Większa dowolność obowiązuje natomiast w doborze biżuterii – niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na złotą lub srebrną, obydwa rodzaje powinny się prezentować równie dobrze.

Blogowe inspiracje

Nie byłabym Waszą ulubioną blogerką modową, gdybym nie poszukała świetnych stylówek w sieci. W moje oko wpadła śliczna szara sukienka, pokazana na blogu Aniamaluje.com i notabene będąca jedną z sukienek projektu „100 dni bez spodni”, stworzonego przez autorkę bloga.

Szara sukienka zaprezentowana przez Anię jest wprost urzekająca w swej prostocie i nie wymaga żadnych skomplikowanych dodatków, poza parą ładnych szpilek. Brawa dla tej Pani!

Rating: 4.5/5. From 2 votes.
Please wait...

udostępnij