Czy T-shirt może być elegancki?

Czy T-shirt może być elegancki?

Kiedy tylko to możliwe, staram się wybierać rozwiązania najprostsze i najwygodniejsze. Synonimem tego jest dla mnie klasyczny t-shirt, który łączę z czym popadnie. Moim zdaniem świetnie prezentuje się sam, z bluzą, rozpiętą koszulą, kardiganem czy nawet marynarką.

Bez obrazków i napisów

Bardzo często wybieram po prostu produkty bez nadruków. Nie znoszę nosić na sobie brandów Adidasa czy Nike. Wiem, że dla niektórzy z Was uważają, że jest to ok, ale dla mnie to zawsze będzie rozwiązanie przaśne i nieeleganckie. Taką podkoszulkę mogę dopasować do wielu stylizacji, nie martwiąc się, że napis na niej może komuś wydać się pretensjonalny lub obraźliwy.

Dobry design

Czasami jednak wybieram ciekawe wzory, które nie są w masowej produkcji. Myślę, że warto poświęcić czas, by znaleźć coś wyjątkowo, czym przykujemy uwagę swoich znajomych. Niekiedy również zdarza mi się wybrać napis, ale raczej musi być on śmieszny, ponieważ nie znoszę zbędnego patosu w stylizacji swoich ubrań. Bardzo lubię przede wszystkim małe, regionalne wytwórnie ubrań, takie jak Gryfnie czy Pan Tu Nie Stał. Zobaczmy kilka ciekawych propozycji szarych t-shirtów.

Warto zwrócić uwagę na sklep Gryfnie. Prezentują świetną koszulkę, która nawiązuje do potworów. Sklep nawiązuje do gwary i kultury śląskiej, ale jednocześnie wszystko stworzone jest zgodnie z nowoczesnym designem. Można powiedzieć, ze folklor jest tu przede wszystkim inspiracją. Szaro podkoszulka zamieszczona obok na pewno zwróci uwagę naszych znajomych i może być jednocześnie elementem, dzięki któremu możliwe będzie zamanifestowanie lokalnego patriotyzmu.

Moją uwagę zwróciła również koszulkę „Wichajster” z tego samego sklepu. Wichajster to przyrząd, którym można naprawić niemal wszystko i który pasuje do wszystkiego. Podobnie jest z tą koszulką. Minimalistyczny design i stonowane odcienie sprawiają, że również tak podkoszulka będzie pasowała do niemal każdej naszej stylizacji. Warto przejrzeć też inne produkty z tej firmy, ponieważ są naprawdę oryginalne.

Bardzo ciekawe koszulki, jaki i inne ubrania możemy znaleźć również w łódzkim sklepie Pan Tu Nie Stał. Firma bazuje na sentymencie do PRL-u. Podobnie jednak jak w przypadku Gryfnie, postawiono na nowoczesny design, które świetnie będzie prezentował się z nowoczesnymi stylizacjami. Często łączę te koszulki z bluzami.

t-shirt

Na sam koniec zostawiam klasyczną podkoszulkę w dość ciemnych tonach. Nie pojawiają się tu żadne napisy, więc sprawdzi się również w połączeniu z marynarką. Bardzo podoba mi się głębsze wycięcie na szyję. Dobrze prezentują się również wyeksponowane szwy w jaśniejszym kolorze. Koszulka jest dość dobrze wytaliowana, dzięki czemu mężczyźni będę mogli dobrze podkreślić swoją sylwetkę. Zdecydowanie warto mieć kilka takich t-shirtów w swojej szafie, ponieważ są one niezwykle uniwersalne.

Rating: 4.5/5. From 2 votes.
Please wait...

2 komentarze

  1. Ja lubię proste, białe tshirty. Do tego wystarczą granatowe spodnie, żakiet i w ten oto prosty sposób mam klasyczną, elegancką stylizację do pracy. A co najlepsze – jest to mega wygodne połączenie. A jak Wy nosicie głaskie tshirty?

  2. Pewnie, że może być elegancki. Wszystko zależy od tego, co się do niego założy. W połączeniu z marynarką i bardziej wyjściowymi spodniami – idealne.

zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to site top