Dobierz torbę do stylizacji

Dobierz torbę do stylizacji

Nie da się ukryć, że toporne plecaki nie są praktycznym miejskim rozwiązaniem. Nie jest to również rozwiązanie eleganckie. Osobiście korzystam z nich tylko wtedy, gdy wybieram się na górskie wycieczki. Na co dzień jednak staram się korzystać z toreb na ramię, które dopasowane są do rozmiary przenoszonych przeze mnie przedmiotów. Warto mieć w swojej szafie zarówno mały chlebak, jak i znacznie bardziej pakowną torbę.

Jednym z największych błędów modowych Polaków jest noszenie plecaka łącznie z płaszczem lub garniturem. Na pewno jest to bardzo wygodne rozwiązanie, jednak estetycznie jest ono kompletnie nietrafione. Warto więc poszukać ciekawych toreb i saszetek na Domodi.pl, które będą dopasowane do naszej stylizacji. Osobiście preferuję raczej torby skórzane, jednak te materiałowe również mogą się ciekawie prezentować zwłaszcza w miesiącach letnich, kiedy pozwalamy sobie na nieco luźniejsze stylizacje.

torba calvin klein

Nie znoszę mieć wypchanych kieszeni. Z tego powodu zawsze, kiedy muszę wyjść na miasto, a zabieram ze sobą tylko portfel, komórkę i klucze, pakuję je do małej saszetki na ramię. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze mam dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy, a moje ubranie nie deformują się. Wielu mężczyzn wypycha tylną kieszeń spodni portfelem, co nie jest szczególnie estetycznym widokiem. Jest również dosyć niebezpieczne ze względu na potencjalnych kieszonkowców. Torbę najlepiej dobierać do koloru butów.

Torba brązowe akcenty

W miesiącach letnich, kiedy ubieramy mokasyny i szorty w jasnych kolorach warto zaopatrzyć się również w torbę do ręki. Bardzo ciekawym modelem jest ta, którą przedstawiam obok. Można do niej spakować wiele rzeczy na majówkę lub innych wypad poza miasto. Brązowe akcenty świetnie uzupełniają całość. W tym wypadku torba będzie dobrze komponowała się z brązowymi bytami i szarymi szortami.

torba sportowa

Tu mamy natomiast przykład bardzo wygodnej torby na ramię, do której można spakować nieco więcej niż portfel. Korzystałem z tego rodzaju sprzętów najczęściej na studiach, kiedy musiałem zapakować do torby parę książek, zeszyt i czasem jakieś jedzenie. Takie rozwiązanie również idealnie sprawdza się w przypadku imprez. Do torby bowiem spokojnie można spakować dwa czteropaki piwa. Myślę, że jest to jedna z bardziej istotnych informacji w tym wypadku.

Oczywiście, jeśli akurat nie jesteśmy ubrani zbyt elegancko, możemy spróbować wybrać również plecak. Moją radą w takich wypadkach będzie przede wszystkim jednolitość kolorystyczna i brak dużych napisów. Nie wie, dlaczego w Polsce w aż tak wielu przypadkach firmy wszędzie próbują wrzucić swoje logo i nazwę. Pamiętajcie, że nie wygląda to dobrze nawet na plecaku. Jeśli już pojawia się nazwa, to niech będzie mała i dobrze wkomponowana w całość. Ponadto, podobnie jak w przypadku toreb, starajcie się dopasować plecak do koloru butów. Wtedy wszystko będzie ze sobą współgrało.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

2 komentarze

  1. Fajne są szare torebki. W ogóle lubię listonoszki unisex. Są takie klasyczne, każdemu pasują.

  2. Zwracając uwagę na ludzi na ulicach można złapać się za głowę! Mężczyzna w garniturze, który na ze sobą plecak wygląda tragicznie!

zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to site top